Logo
(Po-Pá, 9-17 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 500 Kč a máte dopravu ZDARMA
Jak to vzniklo?

Dříve známá jako Na*ydlen*a, vzápětí jsem hledala jméno... výroba handmade produktů, která se původně jmenovala přesmýknutím slov mého křestního jména slova mydlit je takové mé první dítě, které si vychovávám a opečovávám od začátku roku 2019. Letošním začátkem roku 2021 jsem však název musela z důvodu konkurenčního boje dvakrát změnit až jsem našla to jedinečné, správné.

Od vzniku nápadu, až po konečný design, zde všude najdete můj rukopis...

Vznikla čistě náhodou, asi tři roky potom, co jsme se dobrovolně rozhodli opustit naše zaměstnání, rodiny a blízké, a z ruchu velkoměsta ve středních Čechách jsme se přestěhovali do Lužických hor, přímo na trojmezí Národního parku České Švýcarsko, Chráněné krajinné oblasti Lužické hory a Chráněné krajinné oblasti Labské pískovce.

A jak to vzniklo?

V areálu pořádáme vlastní dětské tábory, a já pro ně každoročně připravuji malou pozornost. Začátkem roku 2019 jsem si řekla, že zkusím malé vonné kostky, odlévané do forem, z obyčejné glycerinové hmoty. Kostky se podařily, a jelikož tady na samotě kromě hajného, neznáme nikoho, vypustila jsem nápad na svůj profil sociální sítě( tam žiji se svými přáteli),  kde se v okamžiku strhla lavina s poptávkou...A tak začalo mé samostudium výroby metodou za studena, jako to dělávali naši předci.

Dnes už je mé porfolio zaměřeno i na čistící prostředky, nebo svíčky ze sojového vosku, prostě všechno, co potřebujete pro život v lese, v souladu s přírodou.

Všechny produkty jsou schváleny a zapsány v registru chemických látek a prostředků u ÚZIS ČR.

Děkuji za Vaši přízeň.

Paní v lese

 

 

 

Jedou v tom se mnou:

           

Kudy k nám?

 
*  Svatby v přírodě
*  Adaptační kurzy pro školy
*  Sportovní soustředění týmů
*  Firemní TeamBuilding

https://www.vyslunichribska.cz/

 


Jsme nezisková organizace,
pořádající dětské, letní tábory v krajině
Národního parku, na které děti jen tak
nezapomenou.

https://www.ihugo.cz/

Kontakty
Paní v lese
Lenka Kaletová
(Po-Pá, 9-17 hod.)
© Copyright 2019 - 2022 Paní v lese
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz